VIP Birebir Seminer

VIP Birebir Seminer

VİP sigara bırakma semineri tamamen kişiye özeldir. Online veya yüz yüze detaylı bir görüşme sonrası size özel bir plan çıkarılır.
Sigara içme nedenlerinizin bilinç düzeyindeki sorunları ve  gizli kalmış bilinçaltı bağlantıları çalışılır. Ayrıca kinezyoloji veya bilinçaltı testleri ile sizin sigara bırakırken yaşadığınız sorunların nereden kaynaklandığını ne gibi blokajların olduğunu tespit ediyoruz. Birebir eğitim ve birebir bilinçaltı çalışmaları ile daha hızlı sonuç alabilirsin. Çünkü herkesin sigara içme öyküsü farklıdır.

Özel seminer ve bilinçaltı çalışmalarla birlikte 2-4 Seans Biorezonans terapisi yapıyoruz.
Bu paketi alanlara hediye olarak Detaylı  gıda intolerans ve alerji testi yapıyoruz. Ayrıca yine bu testte baktığımız vitamin ve mineral testleri ile hücresel düzeyde nelere ihtiyacınız var bunları belirliyor ve vitamin takviyelerinizi size uygun şekilde başlıyoruz.  

Hem Sigaradan hızlı ve kolaylıkla özgürleşmeniz hem de bütünsel sağlık yaklaşımı ile tüm sorunlarınız için birebir ve etkin bir tedavi uygulamak için iletişime geçiniz.


Seminer Koşulları

Terapistle birlikte size özel, birebir olarak yapılır.
Size uygun olan bir tarih, birlikte belirlenir.
Seminerin Süresi en az 6 saattir.
Seminerden sonra ilk 1 hafta terapistle istediğiniz zaman online görüşme yapabilirsiniz.
Sigara bırakma davranışınız sağlamlaşana dek terapist ile belirli periyotlarda (7. 14. 30. ve 90. gün) görüşmeler yapılır.
12 ay içinde 2 ücretsiz grup seminerine katılma hakkınız vardır.
Alerji ve intolerans testi ile vitamin mineral analizi testi size hediye edilecektir. Sonuçlar doğrultusunda hekiminiz size özel sağlık önerilerinde bulunacaktır.