Online Danışmanlık

Online Danışmanlık

Pandemi süreci rutinlerimizin değişmesine neden oldu. Hızlanan dünyada, sağlığı her geçen gün daha da bozan birçok etmen ile karşılaşmamız iletişimin hızlı olması zorunluluğunu beraberinde getirdi. İdeal bir hasta muayenesi elbette yüz yüze ve aynı alanda bulunarak yapılan muayene yöntemidir. Ancak özel koşullardan geçtiğimiz bu dönemlerde en azından ''ne kadar fayda'' sağlarsak olumludur düşüncesi ile online danışmanlık hizmeti başlattık. Online Danışmanlık açısından iki kategori ile sizlerin yanınızda olabiliriz. Danışmanlık hizmeti almak için lütfen 0553 954 64 74 numaralı telefondan bize ulaşın! 

1) Online Danışmanlık

- Online Danışmanlık hizmeti almak istediğinizde, sizin uygun olduğunuz bir randevu saati belirlenir. En az 30 dk. olmak üzere, zoom, whatsapp veya Facetime ile görüşme sağlanır. 1 hafta sonra tekrar en az 30 dk. olmak üzere ücretsiz kontrol görüşmesi hakkınız vardır. Görüşme aralarında da sorularınız olursa iletebilirsiniz.
- Online danışmanlık hizmetinde probleminiz doğrultusunda sizin için en kısa ve etkili modern batı tıbbı, enerji tıbbı ve bilinçaltı yaklaşımlarının kombinasyonunu size sunuyoruz.
- Kişiye özel beslenme, fiziksel aktivite, meditasyon, nefes ve farkındalık çalışmaları ve uygulamalarını belirliyoruz.
- Fiziksel ve zihinsel problemlerinizin bilinçaltı nedenlerini tespit edip bilinçaltı seansları uygulayabiliyoruz. Beraberinde Bioenerji seansları da uygulayabiliyoruz.
- Bütünsel iyileşmenin olmazsa olmazı beden/zihin ve ruh üçlemesi için birbirinden tamamen farklı protokollerle her alanda hem modern hem de kadim öğretilerin harmanlamasını bulacaksınız.

2) VİP Online Danışmanlık

Online danışmanlık sırasında sunulan tüm hizmetler geçerlidir. 
- 1 aylık süre boyunca 5 defa 1 saatlik online veya yüz yüze görüşme yapılacaktır. 
- 1 aylık süreç boyunca sorularınız oldukça her an iletişim kurma hakkınız vardır. 
- Klasik tıp testleri olarak hangi testler gerekli neler yapılması gerekir tüm detayları ile planlıyoruz. 
- Günlük öğünleriniz, beslenme tarzınız, vitamin ve mineral takviyeleriniz detaylı incelenir. 
- Fiziksel aktiviteleriniz, meditasyon ve farkındalık çalışmalarını size uygun olarak planlıyor ve takibini yapıyoruz. 
- Biorezonans alerji ve intolerans testi ile detaylı alerji testiniz yapılır. Bu hizmet için ek ücret ödenmez. 
- Süreç içerisinde 4 seans detoks amaçlı Biorezonans seansı alma hakkınız vardır. 
- Süreç içerisinde zihinsel ve duygusal problemleriniz için Bioenerji ve bilinçaltı çalışmaları yapılacaktır. En az 5 seans Bioenerji+Bilinçaltı çalışması hakkınız vardır. 
- İnsanı anlama, zihni anlama, bilinçaltı yasalarını anlama ve bunları daha sağlıklı daha mutlu bir hayat için bilinçli olarak kullanmayı öğreneceksiniz. 
- Bedensel sorunları ve zihinsel sorunları aştıktan sonra ruhsal tekâmül ve bilgelik yolculuğunuzda sizlere eşlik etmek istiyoruz.